+37038731223
svencioneliumm@svmm.lt
Kaltanėnų g. 3, Švenčionėliai, 18209 Švenčionių r
004792411
Šiandien
Šį mėnesį
iš viso
18872
671839
4792411

Jūsų IP: 172.31.28.20
2024-07-22 20:00

Vadovaujantis VESOC sprendimais, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijomis „Dėl pagrindinio ir vidurinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“ bei atsižvelgiant į Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas, supažindiname su ugdymo organizavimo sąlygomis Švenčionių r. Švenčionėlių meno mokykloje:

 •  Atsižvelgiant į esamas šiai dienai rizikas, Mokslo metų atidarymo šventė nebus organizuojama. Dėl pamokų tvarkaraščių su moksleiviais ir jų tėveliais susisieks pagrindinio dalyko mokytojai.
 • Maksimaliai ribojamas mokinius atlydinčių, pasitinkančių tėvų (globėjų, rūpintojų) patekimas į mokyklos pastato vidų, išskyrus pirmokus lydinčius asmenis, pradiniame ugdymo etape. Rekomenduojame su mokytojais bendrauti nuotoliniu būdu. Visiems asmenims patekusiems į mokyklos patalpas būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
 • Nuo š. m. rugsėjo mėn., siekiant sumažinti tarpusavio komunikavimą tarp srautų/klasių/grupių, teorinių dalykų pamokos mokiniams bus organizuojamos mišriuoju būdu.
 • Individualios pamokos vyks klasėse.
 • Siekiant apsaugoti Švenčionėlių meno mokyklos bendruomenę ir užkirsti kelią galimam COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimui Lietuvoje raginame mokytojus, mokinius ir mokinių tėvelius būti pilietiškais ir socialiai atsakingais, laikytis visų nurodymų, kuriuos skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos.
 • Prieš patekdami į mokyklos patalpas naudokitės prie įėjimo esančiomis rankų dezinfekavimo priemonėmis.
 • Mokyklos patalpose dėvėkite nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), ypač jei bendrose uždarose erdvėse (pvz., koridoriuose, klasėse, salėse), darbo kabinetuose, tarp asmenų neišlaikomas 2 metrų atstumas.
 • Bendraudami laikykitės saugaus, ne mažesnio kaip 1 metro atstumo vienas nuo kito.
 • Laikykitės bendrųjų higienos reikalavimų, nelieskite rankomis akių, nosies ir burnos, kosėdami ar čiaudėdami uždenkite burną ir nosį servetėle arba alkūnės vidine puse.
 • Mokytojai privalo pasirūpinti, kad prieš pamoką ir po jos būtų gerai išvėdinta klasė arba salė. Dažnai liečiamus paviršius (durų rankenos, durų rėmai, stalų paviršiai, kėdžių atramos, elektros jungikliai ir kt.) valyti paviršiams skirtu dezinfekciniu skysčiu.
 • Jeigu mokytojams pasireiškia karščiavimas (37,3° C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) – likite namuose. Prašome apie šiuos simptomus, nustatytą COVID-19 ligą ar privalomą saviizoliaciją nedelsiant informuoti mokyklos direktorių.
 • Tėveliai įpareigojami kasdien, išleidžiant vaiką į mokyklą, įvertinti jo sveikatos būklę (pamatuoti temperatūrą).
 • Jeigu mokiniams pasireiškia karščiavimas (37,3° C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) – jie privalo likti namuose. Prašome apie šiuos simptomus, nustatytą COVID-19 ligą ar privalomą saviizoliaciją nedelsiant informuoti specialybės mokytoją ir mokyklos direktorių tel. (8 387) 312 23.
 • Jei karščiavimas (37,3° C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) pasireiškia mokyklos patalpose, nedelsiant apleiskite patalpas ir kreipkitės konsultacijai Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekite su savo šeimos gydytoju.
 • Venkite nebūtinų kelionių, būkite budrūs ir atsakingi, saugokite savo ir aplinkinių sveikatą.